Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Onnowell A.Ş Kurucu üst liderlerinden Muharrem Arpaç bey ve Hayrünnisa hanımın SAFA GELİŞİM AKADEMİ DANIŞMANLIK Firmasının kurucu ve yöneticisi E. Hv.Alb. Sadullah SÖNMEZ'i ziyaret etmişlerdir.
Onnowell A.Ş Kurucu üst liderlerinden Muharrem Arpaç bey ve Hayrünnisa hanıma SAFA GELİŞİM AKADEMİ DANIŞMANLIK firması olarak; ziyaretlerinden ve değerli fikirlerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hayrünnisa hanıma da Bioenerji uygulayıcısı olarak bol enerjili ve keyifli seanslar diliyorum.Bioenerji ve bedenlerin neşesi eğitimi almak isteyenler DM den Sadullah SÖNMEZ'e ulaşabilirler. Bundan daha iyi nasıl olur.????
SADULLAH SÖNMEZ İLE BİOENERJİ EĞİTİMLERİ
Bioenerji 1. Modül Eğitim seminerini başarıyla tamamlayan Hayrünnisa ÖZ hanıma bol enerjili seanslar diliyorum. Bundan daha iyi nasıl olur? Daha neler mümkün?????
KAYSERİ BÜYÜK ŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI SAYIN MEHMET UZEL BEYİN ZİYARETİ
KAYSERİ BÜYÜK ŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI SAYIN MEHMET UZEL BEY; SAFA GELİŞİM AKADEMİ DANIŞMANLIK MERKEZİNİN KURUCU SAHİBİ SADULLAH SÖNMEZ'İ ZİYARET ETMİŞLERDİR.
MUDURNU/BOLU KANAAT LOKANTASI SAHİPLERİNİN MİSAFİRPERVERLİĞİ
Mudurnu Kanaat lokantasının sahipleri değerli Tayfun bey ve çok kıymetli eşi Aysun hanıma misafir perverliklerinden ve unutamayacağım şekildeki ilgi ve alakalarindan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan daha iyi nasıl olur.????
REİKİ SEMİNERİ (2.AŞAMA)
Reiki 2. Aşama seminerini başarıyla tamamlayan Yasemin Hanıma bol enerjili seanslar diliyorum. Bundan daha iyisi nasıl olur? Daha neler mümkün?????
SADULLAH SÖNMEZ İLE BİOENERJİ EĞİTİMLERİ
Bioenerji 1.Modül eğitimini başarıyla tamamlayarak Bioenerji uygulayıcısı olmaya hak kazanan Nihal, Filiz ve Lale Hanımlara bol şifa dolu seanslar diliyorum. Bundan daha iyi nasıl olur? Daha neler mümkün?
SADULLAH SÖNMEZ İLE BİOENERJİ EĞİTİMLERİ
Bioenerji 1.Modül eğitimini başarıyla tamamlayarak Bioenerji uygulayıcısı olmaya hak kazanan Nihal Hanıma bol şifa dolu seanslar diliyorum. Bundan daha iyi nasıl olur? Daha neler mümkün?
SADULLAH SÖNMEZ İLE REFİK KORKMAZ BİLİNÇALTI DİLİ VE MUCİZELER EĞİTİMİ
Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili Mucizeler sisteminin 2. Modül eğitimini başarıyla tamamlayan İlahiyat fakültesi öğrencisi değerli kardeşim Mehmet Sabah'a şifa dolu seanslar diliyorum. Bundan daha iyisi nasıl olur? Daha neler mümkün? Alemler Ötemiz Sonsuz olsun...????
ALİ MADEN HOCAMIZDAN ALİON BİOENERJİ EĞİTİMİ
SAFA Gelişim Akademi Danismanlik'ta Ali Maden hocamızdan Patenti kendisine ait Alion Bioenerji eğitimini alan değerli bioenerjist arkadaşlarımı kutluyorum. Bundan daha iyi nasıl olur? Ofisimde eğitim vererek bizleri onurlandıran Ali Maden hocamıza şükranlarımı sunuyorum. Katılımcı arkadaşlarıma enerji dolu bol şifa seansları diliyorum.????
DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ UZMAN DOKTOR SAYIN İSMAİL ALTINTOP ZİYARETİ
Devlet hastanesi başhekimi Uzman Doktor sayın İsmail ALTINTOP Ziyareti
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın