Teochi
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
TeoChi
TeoChi

      Teochi kişinin ihtiyaç duyduğu şifa, bilgi ve sevgiyle bağlantı kurmasını sağlayan bir dengelenme, şifa ve tekamül enerjisidir.

      Teochi ilahi kaynaktan gelen bu enerjilerin bedenimizde özgürce akışını sağlar. Çakra ve aura sistemi ve meridyen sistemi üzerinde etki ederek blokajları çözer, enerji bedeninde durağanlaşmış, sıkışmış enerjileri harakete geçirir ve bedendeki pasif enerji kanallarını aktive eder. Bunu yaparken sadece gözlerinizi kapatıp uzanmanız yeterlidir.                       Uygulayıcıyla problemlerinizi konuşmaya hatta probleminizin ne olduğunu söylemenize bile gerek yoktur.

      Teochi bizim zekamızın ve bilgimizin ötesindedir ve kişinin ihtiyaç duyduğu şekilde çalışır.

Ayrıca TeoChi;

      Sağlıklı olmak kişinin kendini fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak tam ve dengede hissetmesi ve yaşam enerjisiyle dolu olması demektir. Her birimiz potansiyel olarak bu mükemmel sağlığa sahibiz. Bu potansiyeli ortaya çıkarmak için yapmamız gereken şey ise bu bütünlüğe tekrar ulaşmak.

      Anne karnından başlayarak şekillenmeye başlayan enerji bedenimiz, korkuyu öğrendiğinde bu bütünlük bozulmaya başlar. Devamında acı, travma, üzüntü, stres ve benzeri olumsuz duygu içeren deneyimlerle ruhsal bütünlüğümüzü kaybederiz ve enerji bedenimiz olumsuz deneyim ve duygularla bloke olur.

      Yaşam enerjisi çok güçlü bir enerjidir ve ruhun bu dünyada bedenlenmesi cesaretine de ilham verir. Enerji sürekli akmak zorundadır. Evrensel bütünün bir parçası olan yaşam enerjisi bize aksiyotonal enerji hatları üzerinden gelir, meridyen sistemimiz ve çakra-aura sistemimiz üzerinden varlığımızın tüm katmanlarına ulaşır. Bu üç enerji sisteminin dengeli ve uyumlu çalışması varlığın tüm boyutlarda sağlıklı olmasını sağlar.

      Teochi meridyen sistemi ve çakra-aura sistemindeki enerji blokajlarını yumuşatır ve serbest bırakır. Dişi ve eril enerjiyi dengeler. Aksiyotonal enerji hatlarını aktive ederek kişinin ruhsal bütünlüğüne kavuşmasını ve kaynakla bağlantı kurmasını sağlar. Böylelikle enerji tüm sistemlerimizi ihtiyaç duyduğu sevgiyle, bilgiyle ve şifayla beslemeye başlar.

      Bu süreç kişiyi sarsmayacak şekilde ve dengeli olarak gelişir. Bu bizi en yüksek ruhsal evrimimizi gerçekleştirmemizi sağlayacak yaşam deneyimlerine de açar.

      Teochi tek başına ya da farklı şifa teknikleri ile uyumlu olarak çalışır. Farklı bir terapi ile kullanıldığında onu daha derin bir seviyeye getirir. Kolaylıkla öğrenilir ve herkes tarafından uygulanabilir.

 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın