Eft Temel Eğitimi
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
EFT Temel Eğitimi
EFT Temel Eğitimi

Otuz yılı aşkın bir süredir çok geniş bir yelpazade başarıyla uygulanan EFT ( Duygusal Özgürleşme Teknikleri) nin bu yeni versiyonuyla enerjinizi yükseltmenin yeni tekniklerini öğrenin.

Bu güne kadar EFT' ile sadece olumsuz duygu, düşünce ve fiziksel problemleri şifalandırmaya ve temizlemeye odaklandıysanız, Enerji EFT’si ile tüm bakış açınızı değiştirin. 

Canlandırıcı ve ilham verici egzersizleri ile enerjimizi sürekli yüksek tutmamızı sağlayacak teknikleri öğreneceğimiz bu temel eğitim, EFT'ye yeni başlayanlar ve aldıkları eğitimi güncellemek isteyenler için ideal !...

Bu eğitimle problemleri çözmenin ötesinde yüksek enerji akışının sağladığı yaratıcılık, ilham ve coşkunun kapısını açmış olacaksınız. Çözüme odaklanarak, yüksek enerji frekanslarının getirdiği şifa ve yenilenme sürecini deneyimlemeye başlayacaksınız. 

İlk kez EFT eğitimi alacaksanız siz de bu harika yolculuğa EFT'nin bu en güncel versiyonuyla başlayın. 

Enerji EFT’si ile hayatımızı sağlık, mutluluk ve bolluk içinde yaşamak için hangi enerjilere ihtiyaç duyduğumuzu belirleyerek, enerji sisteminizi bu enerjilerle güçlendirmeyi öğreneceğiz. 

Eğitim sonunda merkezi İngiltere'de bulunan Enerjistler Birliği / GoE (www.goe.ac) Energy EFT sertifikası verilecektir. Eğitim fiyatına 1 yıllık GoE üyeliği ve eğitim materyali dahildir. Bir yıllık standart GoE üyeliğiniz ile resmi web sitesi üzerinden bir çok doküman ve eğitim materyaline ücretsiz ve indirimli erişim imkanınız olacak, yılda dört kez yayınlanan Energist dergisi ise adresinize posta yoluyla gönderilecek; GoE’nin sosyal medya hesapları üzerinden dünyanın dört bir yanından enerjistlerle tanışma ve seans değişimi fırsatına sahip olacaksınız. 

Enerji EFT’sini hangi alanlarda kullanabilirim?

Belirli konudaki bir stresinizden özgürleşmek; geçmişi şifalandırmak, gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek, başarı ve performansı arttırmak, ilişkileri şifalandırmak, grup performansını arttırmak ve enerji milyoneri olmak gibi bir çok alanda Enerji EFT’si tekniklerini kullanabilirsiniz.

Klasik EFT’yi biliyorum ve uyguluyorum, neden Enerji EFT’si eğitimi almalıyım?

Klasik EFT sadece negatif kurulum cümleleriyle çalışır, amaç hiç negatif duygu hissetmemektir. Enerji EFT’si ise pozitif kurulum cümleleriyle çalışır ve amaç pozitif duyguların hissedilmesini sağlamaktır. Klasik EFT sizi eksi on seviyesinden sıfır - nötr duygu durumu noktasına getirmeye odaklanırken, Enerji EFT’si skalanın artı tarafına odaklanır ve sizi yüksek enerji akışının yaşandığı +10 seviyesine taşır. Günlük hayatın içinde enerjimizi yükseltmek ve sorunları probleme değil çözüme odaklanarak çözmek için Enerji EFT’sini öğrenmelisiniz.

İlk kez EFT eğitimi alacağım, Enerji EFT’si ile başlayabilir miyim?

Evet, EFT’nin bu en yeni ve güncel versiyounu size hayatınızın tüm alanlarında kullanabileceğiniz ve tüm sorunlarınıza çözüm sağlayabileceğiniz olanaklar ve teknikler içeriyor.

Bu eğitimin sonunda profesyonel EFT seansları yapabilir miyim?

Bu temel eğitim daha çok kendinizle ve yakın çevrenizle yapacağınız terapi gerektirmeyen problemlerin çözümünü sağlamaya yönelik olarak kurgulanmıştır. 
Bununla birlikte, Enerji EFT'si farklı enerji teknikleri ile profesyonel çalışmalar yapan Enerjistler için de tamamlayıcı uygulamalar ve yeni bakış açıları içermektedir. 
EFT alanında uzmanlaşmak ve ciddi problemler üzerinde çalışma yapabilmek için 12 üniteden oluşan ve 45 farklı yetkinliği öğretildiği EFT Master Practitioner Eğitimi ile devam edebilirsiniz. Enerji EFT'si eğitimi, EFT Uzman Uygulayıcı Eğitimi'nin temelini oluşturur.

Bu eğitimi aldıktan sonra arkadaşlarıma ya da aileme EFT uygulayabilir miyim?

Evet, Enerji EFT’si eğitimi hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabileceğiniz bir çok farklı teknik içeriyor. Örneğin ailenizle bir araya gelip, “daha mutlu bir aile olmak için ailemizin hangi enerjilere ihtiyacı var? diye sorabilir ve belirlediğiniz konularda tüm aile üyeleriyle birlikte ailenizin enerji sistemini güçlendirebilirsiniz.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

1. ENERJİ EFT'SİNİ ÖĞRENMEK
- Enerji EFT'sinin tarihi
- SUE Ölçeği
- Kalp şifa duruşu
- Enerji EFT tapping noktaları
- Enerji EFT'sinin uygulanması
- Enerji EFT turu
- Enerji EFT'si kurulum cümleleri
- Enerjiyi nasıl yükseltiriz
- Pozitif EFT

2. ENERJİ MİLYARDERİ
- Enerji bedeninin farklı enerji seviyeleri
- Stresten başarıya giden piramit modeli
- Enerji bedenini beslemenin teknikleri
- Nasıl enerji milyarderi olunur
- Güçlü doğa enerjilerinden nasıl faydalanırız
- Saf hayvan enerjisinden nasıl faydalanabiliriz
- Renklerin enerjisinden nasıl faydalanırız
- Enerji okyanuslarını ortaya çıkarmak

3.SORUNLARDAN ÇÖZÜMLERE GEÇİŞ
- Günlük hayatta stresi nasıl yönetiriz
- Versiyon modelini nasıl kullanırız
- Olumsuz duyguları nasıl serbest bırakırız
- Farklı stres seviyeleri için kurulum cümleleri
- Günlük hayatta nasıl enerjik kalabiliriz
- Sorunları nasıl çözüme dönüştürebiliriz
- Güçlü pozitif kurulum cümleleri bulmak
- Geçmişi nasıl şifalandırabiliriz
- Gelecek versiyonlarımıza nasıl yardımcı olabliriz
- Başka insanlar için proxy tapping uygulaması

4. İKİ YA DA DAHA FAZLA KİŞİYLE ENERJİ EFT'Sİ
- Arkadaşla Enerji EFT'si yapmak
- Partner ile Enerji EFT'si yapmak
- Grup ile Enerji EFT'si yapmak
- Çocuklarla Enerji EFT'si yapmak
- Enerji EFT'sini paylaşmak ve öğretmek
- Enerjistler Birliği
- GOE Enerji EFT'si Uzman Uygulayıcı Eğitimi ile ilgili bilgi

Kayıt için : 0535 270 77 94

 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın