Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Mesleğinin icrasında sanatsal yaklaşımlar icra etmek ve daha keyifli hale getirmek için kişisel gelişim alanındaki ilgi ve merakını 2003 yılında tevafuken kitapçıdan alıp okuduğu ve uygulamalarını yaptığı “Duygusal Özgürlük Teknikleriyle GİZLİ POTANSİYELİNİZE DOKUNUN” Klasik EFT kitabindan kendisi ve çevresi için başarı ve verimi artırma yönünde değerlendirdi.

Askerlik mesleğimin her döneminde iyi bir lider, yönetici, yaşam koçu ve komutan olabilmenin arayışı içerisinde ihtiyaç duydu her konuda inceleme ve araştırma yaparak kendini ve etrafını aydınlatmaya çalıştı bu kapsamda Selçuk Üniversitesinde 2005 yılında “Halkla ilişkiler ve Tanıtım” alanında Yüksek lisans Eğitimi tamamladı.

2014 yılında Hava Kuvvetlerinden kendi isteğiyle Albay rütbesinde emekliye ayrıldı ve  enerji şifası alanındaki araştırmalarını yoğunlaştırarak; Reiki  Master  Eğitmeni, Modern Enerji EFT’si alanında Uzman Uygulayıcısı ve Eğitmeni, Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili mucizeler Sisteminin (Modül-1, Modül-2, Modül-3) Uzman uygulayıcısı ve eğitmeni oldu.

Hekim bir arkadaşının tavsiye ve önerisiyle başlayan Tamamlayıcı Tıp alanında Usui Reiki şifacılık eğitimi, Teochi (İlahi Enerji), Modern Enerji EFT(Duygusal Özgürleşme Teknikleri), Access Bars  eğitimleri, Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili Mucizeler Sistemi (Modül-1, Modül-2, Modül-3) Uzman Uygulayıcı ve eğitmenliği ile zirveye taşıdı.

 Kendisine çevresine ve tüm insanlığa fayda sağlayacak hayırlı işlerle çalışıyor olması onu kuantum fiziğiyle ve ruhsallıkla tanıştırdı. Atom altı dünyanın ve ruhsallığın sınırsız olanaklarını, alanında uzman eğitmenlerden aldığı eğitimlerle öğrenip deneyimlemeye başladı.

Halen farklı enerji tekniklerini kullanarak kişisel gelişim, farkındalık, koçluk ve şifa alanında profesyonel seanslar veriyor; Usui Reiki uzman uygulayıcısı ve eğitmeni; TeoChi Şifa enerjisi Uzman Uygulayıcısı; Bioenerji ve Bedenlerin Neşesi uzman Uygulayıcı ve Eğitmeni; Access Bars Uzman Uygulayıcısı ve eğitmeni, merkezi İngiltere'de bulunan Guilt of Energist'in sertifikalı eğitmeni olarak Enerji EFT’si, EFT Master Practitioner, EMO Master Practitioner ve Profesyonel Modern Stres Yönetimi Uzman uygulayıcılık eğitimlerine ilaveten Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili Mucizeler sisteminin Uzman Uygulayıcısı ve Modül-1, Modül-2, Modül-3 Eğitimlerini veriyor.

Enerji bedeni, ruhsallık ve farklı enerji sistemleri ile şifanın, sevginin ve bilginin yeni frekanslarına kanallık ediyor.Hayatı seviyor, doğayı seviyor, Sevgi ile istediği her kapıyı aralamayı ve açmayı biliyor.

İletişim için :

Cep :     +90 5398664638

e-mail: sadullahsonmez@yahoo.com

skype: sadullah3846


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın